Property Market

1841 Ακίνητα
Κορυφαία αγγελία
Ενοικίαση
Μονοκατοικία
450 €/μήνα
7,26€/τ.μ.
Αμπεριά, Χανιά, Ν. Χανίων, Κρήτη
3 62τ.μ. 2000 1
  • Πώληση
    Αγροτεμάχιο
    25.000 €
    7,94€/τ.μ.
    Μύθοι, Ιεράπετρα, Ν. Λασιθίου, Κρήτη
    3,150τ.μ. Α
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    22.000 €
    41,51€/τ.μ.
    Φιορέτζηδες, Άγιος Νικόλαος, Ν. Λασιθίου, Κρήτη
    530τ.μ.
  • Ενοικίαση
    Κατάστημα
    850 €/μήνα
    10,12€/τ.μ.
    Χαροκόπου, Καλλιθέα, Νότια Προάστια, Αττική
    84τ.μ. 1972 ΥΠ
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    120.000 €
    172,91€/τ.μ.
    Μύρτος, Ιεράπετρα, Ν. Λασιθίου, Κρήτη
    694τ.μ. 1.00
  • Ενοικίαση
    Διαμέρισμα
    700 €/μήνα
    10,45€/τ.μ.
    Άλσος Παγκρατίου, Παγκράτι, Αθήνα, Αττική
    4 67τ.μ. 1970 ΗΜ
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    198.500 €
    1.908,65€/τ.μ.
    Καλαθάς, Ακρωτήρι, Ν. Χανίων, Κρήτη
    5 104τ.μ. 2015 1ος
  • Ενοικίαση
    Διαμέρισμα
    1.150 €/μήνα
    13,37€/τ.μ.
    Εδέμ, Παλαιό Φάληρο, Νότια Προάστια, Αττική
    3 86τ.μ. 1980 2ος
  • Ενοικίαση
    Διαμέρισμα
    450 €/μήνα
    7,50€/τ.μ.
    Μουρνιές, Ιεράπετρα, Ν. Λασιθίου, Κρήτη
    3 60τ.μ. 1998 ΙΣ
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    200.000 €
    2.325,58€/τ.μ.
    Κέντρο, Ιεράπετρα, Ν. Λασιθίου, Κρήτη
    6 86τ.μ. 2010 1ος
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    145.000 €
    1.450€/τ.μ.
    Νεάπολη, Ν. Λασιθίου, Κρήτη
    4 100τ.μ. 2000 1ος