Elite Investments

121 Ακίνητα
Κορυφαία αγγελία
Πώληση
Οικόπεδο
550.000 €
1.145,83€/τ.μ.
Κάτω Πατήσια, Λεωφ. Πατησίων-Λεωφ. Αχαρνών, Αθήνα, Αττική
480τ.μ. 3.00
  • Πώληση
    Μεζονέτα
    1.450.000 €
    7.474,23€/τ.μ.
    Πανιωνία, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
    6 194τ.μ. 2
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    580.000 €
    1.870,97€/τ.μ.
    Τερψιθέα, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
    310τ.μ. 1.00
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    620.000 €
    6.078,43€/τ.μ.
    Αιξωνή, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
    5 102τ.μ. 3ος
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    1.330.000 €
    9.047,62€/τ.μ.
    Κέντρο, Άλιμος, Νότια Προάστια, Αττική
    5 147τ.μ. 4ος
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    390.000 €
    3.545,45€/τ.μ.
    Ευγενίδιο, Παλαιό Φάληρο, Νότια Προάστια, Αττική
    5 110τ.μ. 2003 1ος
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    750.000 €
    6.147,54€/τ.μ.
    Νέα Αλεξάνδρεια, Αργυρούπολη, Νότια Προάστια, Αττική
    5 122τ.μ. 2026 3ος
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    650.000 €
    1.658,16€/τ.μ.
    Λαθουρίζα, Βάρη - Βάρκιζα, Νότια Προάστια, Αττική
    392τ.μ. 0.50 Δ
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    250.000 €
    427,35€/τ.μ.
    Κυανή Ακτή, Πόρος, Νησιά Αργοσαρωνικού
    585τ.μ. 0.70
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    400.000 €
    2.061,86€/τ.μ.
    Εθνικής Αντιστάσεως, Άγιος Δημήτριος, Νότια Προάστια, Αττική
    194τ.μ. 1.40 ΝΑ
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    1.450.000 €
    2.320€/τ.μ.
    Αιξωνή, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
    625τ.μ. 0.80

Γενικές πληροφορίες

Περιοχές δραστηριότητας

  • Νότια Προάστια (Αττική)
  • Κέντρο (Αθήνα, Αττική)
  • Κολωνάκι - Λυκαβηττός (Αθήνα, Αττική)
  • Μετς - Καλλιμάρμαρο (Αθήνα, Αττική)
  • Παγκράτι (Αθήνα, Αττική)

και 7 ακόμη