Διαμέρισμα 47τ.μ. προς ενοικίαση στην περιοχή Μεταξουργείο (Γκάζι-Μεταξουργείο-Βοτανικός, Αθήνα, Αττική)
550 €/μήνα
11,70 €/τ.μ.
Περιγραφή
Κωδικός ακινήτου: 108633 - Γκάζι - Μεταξουργείο - Βοτανικός Μεταξουργείο ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ανακαινισμένο επιπλωμένο διαμέρισμα στον 3 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 47.00 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1966 με ενεργειακή κλάση Ε και ανακαινίστηκε το 2017. Διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - τηλεθέρμανση, θέα σε αστικό τοπίο, κουφώματα ξύλινα, πατώματα από μωσαϊκό και ξύλο, πόρτα θωρακισμένη, εντοιχιζόμενες ντουλάπες, A/C, ηλεκτρικές συσκευές απόσταση από μετρό 100 μέτρα - Τιμή: 550 € ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ: Property Market Αθηνών - Λεωφ. Συγγρού 171 - ΤΗΛ: 2144088389 - EMAIL: sales@propertymarket.gr - Δες περισσότερα ακίνητα στο https://www.propertymarket.gr
Χαρακτηριστικά
Ειδικά χαρακτηριστικά
Θέρμανση
Ασφάλεια
Τοποθεσία
Διαχειριστής