Κατάστημα 600τ.μ. προς ενοικίαση στην περιοχή Ατσιπόπουλο (Νικ. Φωκάς, Ν. Ρεθύμνου, Κρήτη)

2.500 €/μήνα

4,17 €/τ.μ.

600τ.μ. Ισόγειο 1 επίπεδο Καλή κατάσταση Κατασκευή 1998 Εξαιρείται
Κωδικός αγγελίας: 209267
Δημοσιεύθηκε: 26/02/2025
Τελευταία ενημέρωση: 15/04/2026

Περιγραφή

Κωδικός ακινήτου: 209267 - Νικηφόρος Φωκάς Ατσιπόπουλο ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ κατάστημα ισόγειο συνολικής επιφάνειας 900 τ.μ. . Αποτελείται από 300 τ.μ ισόγειο, 300 τ.μ υπόγειο,280 τ.μ πίσω χώρος και 30 τ.μ πατάρι .Διαθέτει ράμπα εκφόρτωσης. Ιδανικό για σούπερ μάρκετ, συνεταιρισμό, βιοτεχνία. - Τιμή: 2.500 € ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ: Property Market Ρεθύμνου - Λεωφ. Σταμαθιουδάκη 108 - ΤΗΛ: 6979002813 - 2831058858 - EMAIL: rethymno@propertymarket.gr - Περισσότερα ακίνητα στο www.propertymarket.gr

Ειδικά χαρακτηριστικά

Ράμπα εκφόρτωσης
Χωρίς κοινόχρηστα

Τοποθεσία

Ατσιπόπουλο, Νικηφόρος Φωκάς, Ν. Ρεθύμνου, Κρήτη

Διαχειριστής