Διαμέρισμα 93τ.μ. προς ενοικίαση στην περιοχή Άνω Νέα Σμύρνη (Νέα Σμύρνη, Νότια Προάστια, Αττική)

1.300 €/μήνα

13,98 €/τ.μ.

93τ.μ. 2ος 1 επίπεδο 4 δωμάτια 2 υπνοδωμάτια 1 σαλόνι 1 κουζίνα 1 μπάνιο 1 WC Καλή κατάσταση Κατασκευή 2011 Πρόσβαση από άσφαλτο Εξαιρείται Κουφώματα Αλουμινίου
Κωδικός αγγελίας: 203343
Δημοσιεύθηκε: 20/04/2022
Τελευταία ενημέρωση: 28/04/2026

Περιγραφή

Κωδικός ακινήτου: 203343 - Νέα Σμύρνη Άνω Νέα Σμύρνη ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ διαμέρισμα στον 2 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 93.00 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και WC. Είναι κατασκευασμένο το 2011 και διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - φυσικού αερίου, θέα σε ανοιχτό ορίζοντα, κουφώματα αλουμινίου, πατώματα από πλακάκι και ξύλο, πόρτα θωρακισμένη, εντοιχιζόμενες ντουλάπες, ανελκυστήρα, πάρκινγκ, αποθήκη 5 τ.μ., τζάκι, A/C, διπλά τζάμια - Τιμή: 1.300 € Το διαμέρισμα βρίσκεται κοντά σε στάση τραμ. ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ: Property Market Νέας Σμύρνης - Λεωφ. Συγγρού 171 - ΤΗΛ: 2144088389 - EMAIL: sales@propertymarket.gr - Δες περισσότερα ακίνητα στο https://www.propertymarket.gr

Τοποθεσία

Άνω Νέα Σμύρνη, Νέα Σμύρνη, Νότια Προάστια, Αττική
Κοντά σε σταθμό Τρένου

Διαχειριστής