Διαμέρισμα 81τ.μ. προς ενοικίαση στην περιοχή Ταμπούρια (Πειραιάς, Αττική)

550 €/μήνα

6,79 €/τ.μ.

81τ.μ. 1ος 1 επίπεδο 4 δωμάτια 2 υπνοδωμάτια 1 σαλόνι 1 κουζίνα 1 μπάνιο Καλή κατάσταση Κατασκευή 1980 Πρόσβαση από άσφαλτο Ε Κουφώματα Αλουμινίου
Κωδικός αγγελίας: 4046
Δημοσιεύθηκε: 11/05/2026
Τελευταία ενημέρωση: 11/05/2026

Περιγραφή

Κωδικός ακινήτου: 4046 - Πειραιάς Ταμπούρια ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ διαμέρισμα στον 1 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 81.00 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1980 με ενεργειακή κλάση Ε και διαθέτει θέρμανση ατομική - ηλεκτρικό, θέα σε αστικό τοπίο, κουφώματα αλουμινίου, πατώματα από μάρμαρο και ξύλο, εντοιχιζόμενες ντουλάπες, A/C, τέντες, σίτες, διπλά τζάμια - Τιμή: 550 €