Μονοκατοικία 70τ.μ. προς πώληση στην περιοχή Αμπελόκηποι (Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία)

46.000 €

657,14 €/τ.μ.

70τ.μ. 120τ.μ. (γη) Ισόγειο 1 επίπεδο 4 δωμάτια 2 υπνοδωμάτια 1 σαλόνι 1 κουζίνα 1 μπάνιο Χρειάζεται ανακαίνιση Κατασκευή 1960 Πρόσβαση από άσφαλτο Εξαιρείται Ξύλινα κουφώματα
Κωδικός αγγελίας: 208-108
Δημοσιεύθηκε: 09/05/2026
Τελευταία ενημέρωση: 18/05/2026

Περιγραφή

ΠΩΛΕΙΤΑΙ κατά αποκλειστικότητα μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 70 τ.μ. σε οικόπεδο 120 τ.μ. | Αμπελόκηποι - Λάρισα.Βασικά Χαρακτηριστικά:Εμβαδό κατοικίας: 70 τ.μ.Εμβαδό οικοπέδου: 120 τ.μ.Εξωτερικός χώρος: Διαθέτει άνετη μπροστινή αυλή.Κατάσταση: Το ακίνητο χρήζει ολικής ανακαίνισης.Πλεονεκτήματα Τοποθεσίας:Βρίσκεται σε μια ήσυχη γειτονιά, μια ανάσα από το κέντρο της πόλης.Άμεση πρόσβαση σε αστικές συγκοινωνίες, σχολεία, αγορά και υπηρεσίες.Γιατί να το επιλέξετε:Αποτελεί την ιδανική πρόταση για όσους αναζητούν την αυτονομία μιας μονοκατοικίας σε περιοχή κοντά στο κέντρο για ιδιοκατοίκηση με προοπτικές, για όποιον έχει διάθεση να ανακαινίσει και να δώσει νέα πνοή στο ακίνητο.Κωδικός Ακινήτου: 208-108 | Τιμή: 46.000 €Θέλετε περισσότερες πληροφορίες;Υπεύθυνος Συνεργάτης: Χρήστος ΚούσηςEmail: christos.kousis@realflex.grΜεσιτικό Γραφείο: REALFLEXΗρώων πολυτεχνείου 92 | Λάρισα | Τ.Κ. 41223Τηλέφωνα Επικοινωνίας: 2410 205 800 | 6947 806 430Website: www.realflex.gr | Email: info@realflex.grΓνωρίζετε την αξία του ακινήτου σας;Επικοινωνήστε μαζί μας για μια ΔΩΡΕΑΝ εκτίμηση!

Τοποθεσία

Αμπελόκηποι, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία