Ενοικιάσεις κατοικιών στην περιοχή Βούλα

0 αποτελέσματα

Διαμέρισμα
1.400 €/μήνα
18,67€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
4 75τ.μ. 2003 ΙΣ
Διαμέρισμα
1.800 €/μήνα
15,65€/τ.μ.
Δικηγορικά, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
3 115τ.μ. 1985 2ος
Διαμέρισμα
1.800 €/μήνα
18€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
4 100τ.μ. 1985 1ος
Διαμέρισμα
1.199 €/μήνα
23,51€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
3 51τ.μ. 1973 3ος
Διαμέρισμα
1.800 €/μήνα
12€/τ.μ.
Καλυμνιώτικα, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
5 150τ.μ. 2004 3ος
Διαμέρισμα
1.000 €/μήνα
20€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
3 50τ.μ. 1985 ΙΣ
Διαμέρισμα
1.500 €/μήνα
17,65€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
4 85τ.μ. 1990 4ος
Διαμέρισμα
1.700 €/μήνα
16,04€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
4 106τ.μ. 1990 1ος
Διαμέρισμα
1.200 €/μήνα
10,43€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
4 115τ.μ. 1990 1ος
Διαμέρισμα
1.200 €/μήνα
13,33€/τ.μ.
Καλυμνιώτικα, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
4 90τ.μ. 1980 ΙΣ
Διαμέρισμα
1.200 €/μήνα
12€/τ.μ.
Καλυμνιώτικα, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
4 100τ.μ. 1990
Διαμέρισμα
1.500 €/μήνα
17,65€/τ.μ.
Κέντρο, Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
2 85τ.μ. 2008 1ος
Διαμέρισμα
2.000 €/μήνα
32,26€/τ.μ.
Βούλα, Νότια Προάστια, Αττική
3 62τ.μ. 2025 2ος
1 - 13 από 0