RECCON

1405 Ακίνητα

Λίγα λόγια για εμάς

Η Real Estate Consultants (RECCON) είναι ένα δυναμικό δίκτυο μεσιτών που προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις στην αγορά, πώληση και μίσθωση ακινήτων. Με μια έμπειρη ομάδα από εξειδικευμένους μεσίτες, εκτιμητές ακινήτων, δικηγόρους και πολιτικούς μηχανικούς, είμαστε δίπλα σας σε κάθε στάδιο της συναλλαγής, εξασφαλίζοντας αμεσότητα, διαφάνεια και ασφάλεια. Σκοπός μας είναι να ανταποκριθούμε στις ιδιαίτερες ανάγκες σας, είτε βρίσκεστε στην Ελλάδα είτε στο εξωτερικό. Διαθέτουμε ένα εκτενές δίκτυο πελατολογίου από το εξωτερικό, γεγονός που μας επιτρέπει να προσεγγίζουμε διεθνείς επενδυτές, διευρύνοντας τις ευκαιρίες στην αγορά ακινήτων και προσφέροντας εξατομικευμένες υπηρεσίες.

Κορυφαία αγγελία
Πώληση
Μονοκατοικία
160.000 €
941,18€/τ.μ.
Αλμύρα, Λουτράκι, Κορινθία, Πελοπόννησος
7 170τ.μ. 1990 2
  • Πώληση
    Μονοκατοικία
    640.000 €
    2.723,40€/τ.μ.
    Άνω Πάτημα, Χαλάνδρι, Βόρεια Προάστια, Αττική
    7 235τ.μ. 2012 3
  • Ενοικίαση
    Διαμέρισμα
    350 €/μήνα
    17,50€/τ.μ.
    Ομόνοια, Κέντρο, Αθήνα, Αττική
    2 20τ.μ. 1970 8ος
  • Ενοικίαση
    Κατάστημα
    1.300 €/μήνα
    29,55€/τ.μ.
    Φανερωμένη, Χολαργός, Βόρεια Προάστια, Αττική
    44τ.μ. ΙΣ
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    510.000 €
    64,74€/τ.μ.
    Βαθύ, Αστυπάλαια, Δωδεκάνησα
    7,878τ.μ. 0.40 ΝΑ
  • Ενοικίαση
    Επιχειρηματικό κτήριο
    25.000 €/μήνα
    36,76€/τ.μ.
    Ζάππειο, Κέντρο, Αθήνα, Αττική
    19 680τ.μ. 1935 4
  • Πώληση
    Κατάστημα
    220.000 €
    2.820,51€/τ.μ.
    Κέντρο, Χαλάνδρι, Βόρεια Προάστια, Αττική
    78τ.μ. 1980 ΙΣ
  • Πώληση
    Μεζονέτα
    745.000 €
    5.102,74€/τ.μ.
    Κέντρο, Άγιος Δημήτριος, Νότια Προάστια, Αττική
    6 146τ.μ. 2025 2
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    310.000 €
    3.483,15€/τ.μ.
    Κοκκινιά, Μαρούσι, Βόρεια Προάστια, Αττική
    4 89τ.μ. 1987 4ος
  • Πώληση
    Αγροτεμάχιο
    285.000 €
    33,53€/τ.μ.
    Πασσαβάς, Γύθειο, Λακωνία, Πελοπόννησος
    8,500τ.μ. ΝΑ
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    270.000 €
    2.673,27€/τ.μ.
    Χαροκόπου, Καλλιθέα, Νότια Προάστια, Αττική
    4 101τ.μ. 1973 4ος

Γενικές πληροφορίες

Τοποθεσία γραφείου

Λεωφ. Κηφισίας 322, Χαλάνδρι, 15233

Περιοχές δραστηριότητας

  • Αθήνα (Αττική)
  • Πειραιάς (Αττική)
  • Ιλίσια (Αθήνα, Αττική)
  • Κέντρο (Αθήνα, Αττική)
  • Εξάρχεια - Νεάπολη (Αθήνα, Αττική)

και 71 ακόμη