Αγγελίες Μεσίτη RECCON

0 αποτελέσματα

Πώληση
Διαμέρισμα
280.000 €
4.516,13€/τ.μ.
Κάτω Ιλίσια, Ιλίσια, Αθήνα, Αττική
4 62τ.μ. 1992 2ος
Πώληση
Οικόπεδο
100.000 €
490,20€/τ.μ.
Κέντρο, Γέρακας, Ανατολικά Προάστια, Αττική
204τ.μ. 0.60
Πώληση
Μεζονέτα
395.000 €
3.590,91€/τ.μ.
Κέντρο, Περιστέρι, Δυτικά Προάστια, Αττική
4 110τ.μ. 2025 1
Πώληση
Οικόπεδο
230.000 €
235,90€/τ.μ.
Πήσσες, Κέα, Κυκλάδες
975τ.μ.
Πώληση
Αγροτεμάχιο
270.000 €
33,62€/τ.μ.
Μονή Χριστού Δάσους, Πάρος, Κυκλάδες
8,030τ.μ. ΒΔ
Πώληση
Οικόπεδο
100.000 €
6,25€/τ.μ.
Καλλιθέα, Αμάρυνθος, Εύβοια, Στερεά Ελλάδα
16,000τ.μ. 0.04
Ενοικίαση
Μεζονέτα
1.100 €/μήνα
10€/τ.μ.
Στούντιο Άλφα, Μαρούσι, Βόρεια Προάστια, Αττική
5 110τ.μ. 1998 2
Ενοικίαση
Μεζονέτα
1.400 €/μήνα
6,36€/τ.μ.
Κέντρο, Άγιος Στέφανος, Βόρεια Προάστια, Αττική
5 220τ.μ. 2014 3
Πώληση
Βίλα
650.000 €
3.367,88€/τ.μ.
Αρμενοί, Κορώνη, Μεσσηνία, Πελοπόννησος
7 193τ.μ. 2010 3
Πώληση
Μονοκατοικία
75.000 €
1.339,29€/τ.μ.
Άγιος Γεώργιος, Λιχάδα, Εύβοια, Στερεά Ελλάδα
4 56τ.μ. 1970 1
Ενοικίαση
Διαμέρισμα
1.100 €/μήνα
11,34€/τ.μ.
Αίγλη, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
5 97τ.μ. 1985 2ος
Πώληση
Διαμέρισμα
230.000 €
3.194,44€/τ.μ.
Ερυθρός, Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Αθήνα, Αττική
4 72τ.μ. 1979 2ος
Πώληση
Μονοκατοικία
30.000 €
191,08€/τ.μ.
Πλατανές, Λάμπη, Ν. Ρεθύμνου, Κρήτη
4 157τ.μ. 1950 2
Πώληση
Διαμέρισμα
178.000 €
1.618,18€/τ.μ.
Ερυθρός, Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Αθήνα, Αττική
5 110τ.μ. 1960 1ος
Πώληση
Οικόπεδο
300.000 €
315,79€/τ.μ.
Καπιτένια, Άγιος Στέφανος, Βόρεια Προάστια, Αττική
950τ.μ.
Ενοικίαση
Μεζονέτα
2.600 €/μήνα
9,74€/τ.μ.
Νέα Κηφισιά, Κηφισιά, Βόρεια Προάστια, Αττική
7 267τ.μ. 1998 4
Πώληση
Διαμέρισμα
360.000 €
3.750€/τ.μ.
Μετς, Μετς - Καλλιμάρμαρο, Αθήνα, Αττική
4 96τ.μ. 1968 1ος
Πώληση
Διαμέρισμα
500.000 €
4.237,29€/τ.μ.
Σκοπευτήριο, Καισαριανή, Νότια Προάστια, Αττική
6 118τ.μ. 6ος
Ενοικίαση
Διαμέρισμα
1.950 €/μήνα
15€/τ.μ.
Πανιωνία, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
5 130τ.μ. 2000 1ος
Πώληση
Οικόπεδο
320.000 €
188,24€/τ.μ.
Παλιοκαμάριζα, Κερατέα, Υπόλοιπο Αττικής, Αττική
1,700τ.μ. 0.80 ΑΔ
Ενοικίαση
Διαμέρισμα
1.150 €/μήνα
11,50€/τ.μ.
Πανιωνία, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
4 100τ.μ. 1980 1ος
Πώληση
Διαμέρισμα
190.000 €
3.454,55€/τ.μ.
Ελληνορώσων, Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Αθήνα, Αττική
3 55τ.μ. 1975 1ος
Πώληση
Μονοκατοικία
490.000 €
2.951,81€/τ.μ.
Νέα Κηφισιά, Κηφισιά, Βόρεια Προάστια, Αττική
5 166τ.μ. 1999 3
Πώληση
Διαμέρισμα
295.000 €
3.511,90€/τ.μ.
Κέντρο, Γέρακας, Ανατολικά Προάστια, Αττική
4 84τ.μ. ΙΣ
Πώληση
Βίλα
1.200.000 €
3.750€/τ.μ.
Γαλάζια Νερά, Αμάρυνθος, Εύβοια, Στερεά Ελλάδα
6 320τ.μ. 2024 3
Ενοικίαση
Διαμέρισμα
1.200 €/μήνα
11,65€/τ.μ.
Πανιωνία, Γλυφάδα, Νότια Προάστια, Αττική
4 103τ.μ. 1988 2ος
Πώληση
Μεζονέτα
850.000 €
2.656,25€/τ.μ.
Σισμανόγλειο, Μαρούσι, Βόρεια Προάστια, Αττική
6 320τ.μ. 2003 4
Ενοικίαση
Μεζονέτα
1.900 €/μήνα
12,50€/τ.μ.
Κάτω Ηλιούπολη, Ηλιούπολη, Νότια Προάστια, Αττική
5 152τ.μ. 2004 2
Πώληση
Βίλα
660.000 €
3.419,69€/τ.μ.
Κέντρο, Νέα Αρτάκη, Εύβοια, Στερεά Ελλάδα
6 193τ.μ. 2024 2
Πώληση
Μονοκατοικία
390.000 €
2.142,86€/τ.μ.
Άνω Ηλιούπολη, Ηλιούπολη, Νότια Προάστια, Αττική
4 182τ.μ. 1972 2
1 - 30 από 0