REALFLEX

40 Ακίνητα
Κορυφαία αγγελία
Ενοικίαση
Διαμέρισμα
400 €/μήνα
7,84€/τ.μ.
Πυροβολικά, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1 51τ.μ. 1997 ΙΣ
  • Πώληση
    Κατάστημα
    97.000 €
    544,94€/τ.μ.
    Κέντρο, Αμπελώνας, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    178τ.μ. 1980 ΙΣ
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    40.000 €
    80,81€/τ.μ.
    Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    495τ.μ. 0.60
  • Πώληση
    Μονοκατοικία
    72.000 €
    1.309,09€/τ.μ.
    Στόμιο, Ευρύμενο, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    2 55τ.μ. 2000 1
  • Πώληση
    620.000 €
    3.100€/τ.μ.
    Παραλία Παντελεήμονα, Ανατολικος Όλυμπος, Ν. Πιερίας, Μακεδονία
    200τ.μ.
  • Πώληση
    Αγροτεμάχιο
    26.000 €
    5,96€/τ.μ.
    Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    4,361τ.μ.
  • Πώληση
    Μονοκατοικία
    140.000 €
    777,78€/τ.μ.
    Κέντρο, Καρυά, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    5 180τ.μ. 1991 3
  • Πώληση
    Κατάστημα
    85.000 €
    313,65€/τ.μ.
    Νέα Σμύρνη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    1 271τ.μ. 1993 ΙΣ
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    120.500 €
    84,32€/τ.μ.
    Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    1,429τ.μ. 0.60
  • Πώληση
    Αγροτεμάχιο
    65.000 €
    39,37€/τ.μ.
    Βελίκα, Μελίβοια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    1,651τ.μ.
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    44.600 €
    90,84€/τ.μ.
    Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
    491τ.μ. 0.60

Γενικές πληροφορίες

Περιοχές δραστηριότητας

  • Ν. Πιερίας (Μακεδονία)
  • Ν. Λάρισας (Θεσσαλία)