Αγγελίες Μεσίτη REALFLEX

0 αποτελέσματα

Ενοικίαση
Μεζονέτα
650 €/μήνα
6,99€/τ.μ.
Νεάπολη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
5 93τ.μ. 2026 1
Πώληση
Αγροτεμάχιο
26.000 €
5,96€/τ.μ.
Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
4,361τ.μ.
Πώληση
Κτήριο
200.000 €
847,46€/τ.μ.
Βόλου, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
236τ.μ. 1988 1
Ενοικίαση
Βιοτεχνικός χώρος
50 €/μήνα
0,04€/τ.μ.
Κέντρο, Αμπελώνας, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1,200τ.μ. 2000 1
Πώληση
Διαμέρισμα
149.000 €
1.173,23€/τ.μ.
Αγ. Νικόλαος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
3 127τ.μ. 1980 1ος
Πώληση
Γραφείο
149.500 €
770,62€/τ.μ.
Αγ. Κωνσταντίνος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
6 194τ.μ. 1990 1ος
Ενοικίαση
Μεζονέτα
600 €/μήνα
7,50€/τ.μ.
Νεάπολη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
6 80τ.μ. 2026 1
Πώληση
Διαμέρισμα
49.000 €
453,70€/τ.μ.
Κέντρο, Δεσκάτη, Γρεβενά, Μακεδονία
2 108τ.μ. 2006 1ος
Πώληση
Διαμέρισμα
89.000 €
824,07€/τ.μ.
Κέντρο, Δεσκάτη, Γρεβενά, Μακεδονία
3 108τ.μ. 2006
Ενοικίαση
Διαμέρισμα
600 €/μήνα
9,23€/τ.μ.
Νεάπολη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
4 65τ.μ. 2026 1ος
Πώληση
Οικόπεδο
35.000 €
40,23€/τ.μ.
Κέντρο, Μελίβοια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
870τ.μ.
Ενοικίαση
Διαμέρισμα
300 €/μήνα
7,50€/τ.μ.
Νεράϊδα, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
3 40τ.μ. 1998 1ος
Ενοικίαση
Γκαρσονιέρα / Στούντιο
240 €/μήνα
8,57€/τ.μ.
Πάρκο Αλκαζάρ, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
2 28τ.μ. 2025 ΙΣ
Πώληση
620.000 €
3.100€/τ.μ.
Παραλία Παντελεήμονα, Ανατολικος Όλυμπος, Ν. Πιερίας, Μακεδονία
200τ.μ.
Πώληση
Οικόπεδο
24.000 €
84,21€/τ.μ.
Κέντρο, Τύρναβος, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
285τ.μ. 1.20
Ενοικίαση
Γκαρσονιέρα / Στούντιο
230 €/μήνα
11,50€/τ.μ.
Αγ. Αχίλλειος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
2 20τ.μ. 1980 6ος
Πώληση
Μονοκατοικία
140.000 €
777,78€/τ.μ.
Κέντρο, Καρυά, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
5 180τ.μ. 1991 3
Πώληση
Αγροτεμάχιο
40.000 €
19,49€/τ.μ.
Νέοι Πόροι, Ανατολικος Όλυμπος, Ν. Πιερίας, Μακεδονία
2,052τ.μ. Α
Πώληση
Διαμέρισμα
129.000 €
871,62€/τ.μ.
Κέντρο, Αμπελώνας, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
4 148τ.μ. 2003
Πώληση
Διαμέρισμα
139.000 €
785,31€/τ.μ.
Κέντρο, Αμπελώνας, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
4 177τ.μ. 2003 1ος
Πώληση
Κατάστημα
85.000 €
313,65€/τ.μ.
Νέα Σμύρνη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1 271τ.μ. 1993 ΙΣ
Πώληση
Μονοκατοικία
34.000 €
444,44€/τ.μ.
Βρυότοπος, Αμπελώνας, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
4 76.5τ.μ. 1955
Πώληση
Αγροτεμάχιο
65.000 €
39,37€/τ.μ.
Βελίκα, Μελίβοια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1,651τ.μ.
Ενοικίαση
Γραφείο
800 €/μήνα
12,90€/τ.μ.
Κέντρο, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
2 62τ.μ. 1979 1ος
Πώληση
Οικόπεδο
44.600 €
90,84€/τ.μ.
Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
491τ.μ. 0.60
Πώληση
Οικόπεδο
120.500 €
84,32€/τ.μ.
Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1,429τ.μ. 0.60
Πώληση
Οικόπεδο
84.600 €
85,80€/τ.μ.
Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
986τ.μ. 0.60
Πώληση
Οικόπεδο
40.000 €
80,81€/τ.μ.
Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
495τ.μ. 0.60
Πώληση
Οικόπεδο
35.900 €
80,97€/τ.μ.
Κέντρο, Νίκαια, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
443.39τ.μ. 0.60 ΝΔ
Ενοικίαση
Γκαρσονιέρα / Στούντιο
240 €/μήνα
10,91€/τ.μ.
Άγιος Ελευθέριος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1 22τ.μ. 1993 6ος
1 - 30 από 0