Διαμέρισμα 110τ.μ. προς πώληση στην περιοχή Κέντρο (Ελευσίνα, Υπόλοιπο Αττικής, Αττική)

215.000 €

1.954,55 €/τ.μ.

110τ.μ. 4ος 1 επίπεδο 3 δωμάτια 3 υπνοδωμάτια 2 μπάνια Καλή κατάσταση Κατασκευή 2010 Γ Κουφώματα Αλουμινίου
Κωδικός αγγελίας: 1-209
Δημοσιεύθηκε: 26/07/2025
Τελευταία ενημέρωση: 12/05/2026

Περιγραφή

Κωδικός ακινήτου: 1-209 - Ελευσίνα Κέντρο ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα στον 4 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 110.00 τ.μ. . Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια . Είναι κατασκευασμένο το 2010 με ενεργειακή κλάση Γ και διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - φυσικού αερίου, κουφώματα αλουμινίου, πατώματα από πλακάκι, πόρτα ασφαλείας, ανελκυστήρα, πάρκινγκ, αποθήκη , τζάκι, τέντες, σίτες, ηλιακό θερμοσίφωνα, νυχτερινό ρεύμα - Τιμή: 215.000 €

Τοποθεσία

Κέντρο, Ελευσίνα, Υπόλοιπο Αττικής, Αττική

Διαχειριστής