Διαμέρισμα 85τ.μ. προς πώληση στην περιοχή Κεντρί (Ιεράπετρα, Ν. Λασιθίου, Κρήτη)

110.000 €

1.294,12 €/τ.μ.

85τ.μ. 115τ.μ. (γη) Ισόγειο 1 επίπεδο 4 δωμάτια 3 υπνοδωμάτια 1 σαλόνι 1 μπάνιο Κατασκευή 1969 Πρόσβαση από άσφαλτο Εξαιρείται Κουφώματα Αλουμινίου
Κωδικός αγγελίας: 1011745
Δημοσιεύθηκε: 30/01/2026
Τελευταία ενημέρωση: 27/04/2026

Περιγραφή

Κωδικός ακινήτου: 1011745 - Ιεράπετρα Κεντρί ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα ισόγειο συνολικής επιφάνειας 85.00 τ.μ. σε οικόπεδο 115 τ.μ. . Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1969 και διαθέτει κουφώματα αλουμινίου, πατώματα από πλακάκι, αποθήκη , κήπο, A/C - Τιμή: 110.000 € ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ: Property Market Ιεράπετρας - Λεωφ. Καραμανλή & Βάρναλη 2 - ΤΗΛ: 2842110363 - EMAIL: ierapetra@senatus.gr - Περισσότερα ακίνητα στο www.propertymarket.gr