Διαμέρισμα 62τ.μ. προς ενοικίαση στην περιοχή Βούλα (Νότια Προάστια, Αττική)

2.000 €/μήνα

32,26 €/τ.μ.

62τ.μ. 2ος 1 επίπεδο 3 δωμάτια 1 υπνοδωμάτιο 1 σαλόνι 1 κουζίνα 1 μπάνιο 1 WC Καλή κατάσταση Κατασκευή 2025 Πρόσβαση από άσφαλτο Α Κουφώματα Αλουμινίου
Κωδικός αγγελίας: 3-642
Δημοσιεύθηκε: 29/04/2026
Τελευταία ενημέρωση: 03/05/2026

Περιγραφή

Κωδικός ακινήτου: 3-642 - Βούλα Κάτω Βούλα ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ επιπλωμένο διαμέρισμα στον 2 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 62.00 τ.μ. . Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα, μπάνιο και WC. Είναι κατασκευασμένο το 2025 με ενεργειακή κλάση Α και διαθέτει θέρμανση αντλία θερμότητας, θέα σε ανοιχτό ορίζοντα, κουφώματα αλουμινίου, ξύλινα πατώματα, πόρτα ασφαλείας, εντοιχιζόμενες ντουλάπες, ανελκυστήρα, πρόσβαση ΑΜΕΑ, πάρκινγκ, αποθήκη , εγκαταστάσεις φόρτισης ηλεκτρικού αυτοκινήτου, A/C, συναγερμό, ηλεκτρικές συσκευές, διπλά τζάμια, δορυφορική κεραία, νυχτερινό ρεύμα, ανοιχτωσιά - Τιμή: 2.000 € Για πληροφορίες καλέστε στο 6940735216 Αυγέρη Έλενα