Ενοικιάσεις κατοικιών στην περιοχή Λάρισα

0 αποτελέσματα

Μεζονέτα
600 €/μήνα
7,50€/τ.μ.
Νεάπολη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
6 80τ.μ. 2026 1
Μεζονέτα
650 €/μήνα
6,99€/τ.μ.
Νεάπολη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
5 93τ.μ. 2026 1
Διαμέρισμα
600 €/μήνα
9,23€/τ.μ.
Νεάπολη, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
4 65τ.μ. 2026 1ος
Διαμέρισμα
300 €/μήνα
7,50€/τ.μ.
Νεράϊδα, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
3 40τ.μ. 1998 1ος
Γκαρσονιέρα / Στούντιο
240 €/μήνα
8,57€/τ.μ.
Πάρκο Αλκαζάρ, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
2 28τ.μ. 2025 ΙΣ
Γκαρσονιέρα / Στούντιο
230 €/μήνα
11,50€/τ.μ.
Αγ. Αχίλλειος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
2 20τ.μ. 1980 6ος
Γκαρσονιέρα / Στούντιο
240 €/μήνα
10,91€/τ.μ.
Άγιος Ελευθέριος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1 22τ.μ. 1993 6ος
Διαμέρισμα
400 €/μήνα
7,84€/τ.μ.
Πυροβολικά, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
1 51τ.μ. 1997 ΙΣ
Διαμέρισμα
430 €/μήνα
7,82€/τ.μ.
Αγ. Κωνσταντίνος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
3 55τ.μ. 1980 1ος
Διαμέρισμα
430 €/μήνα
7,82€/τ.μ.
Αγ. Κωνσταντίνος, Λάρισα, Ν. Λάρισας, Θεσσαλία
3 55τ.μ. 1990 1ος
1 - 10 από 0