REALFLEX

38 Properties
Top listing
Sale
House
72.000 €
1.309,09€/m²
Stomio, Evrymeno, N. Larisas, Thessaly
2 55m² 2000 1
  • Sale
    Office
    149.500 €
    770,62€/m²
    Ag. Konstantinos, Larisa, N. Larisas, Thessaly
    6 194m² 1990 1st
  • Rent
    Apartment
    300 €/month
    7,50€/m²
    Neraida, Larisa, N. Larisas, Thessaly
    3 40m² 1998 1st
  • Sale
    Agricultural land
    40.000 €
    19,49€/m²
    Neoi Poroi, Anatolikos Olympos, N. Pierias, Macedonia
    2,052m² E
  • Sale
    Apartment
    129.000 €
    871,62€/m²
    Center, Ampelonas, N. Larisas, Thessaly
    4 148m² 2003
  • Rent
    Maisonette
    650 €/month
    6,99€/m²
    Neapoli, Larisa, N. Larisas, Thessaly
    5 93m² 2026 1
  • Sale
    Plot
    35.000 €
    40,23€/m²
    Center, Melivoia, N. Larisas, Thessaly
    870m²
  • Sale
    Plot
    84.600 €
    85,80€/m²
    Center, Nikaia, N. Larisas, Thessaly
    986m² 0.60
  • Rent
    Studio
    240 €/month
    10,91€/m²
    Agios Eleftherios, Larisa, N. Larisas, Thessaly
    1 22m² 1993 6th
  • Sale
    Plot
    120.500 €
    84,32€/m²
    Center, Nikaia, N. Larisas, Thessaly
    1,429m² 0.60
  • Sale
    Store
    85.000 €
    313,65€/m²
    Nea Smyrni, Larisa, N. Larisas, Thessaly
    1 271m² 1993 G

General information

Regions of activity

  • N. Pierias (Macedonia)
  • N. Larisas (Thessaly)