Here you will find your new property

Other users viewed...

Top listings

  • Sale
    Agricultural land
    120.000 €
    26,67€/m²
    Tsoutsouros, Arkalochori, N. Irakleiou, Crete
    4,500m²
  • Sale
    Apartment
    100.000 €
    2.127,66€/m²
    Neo Pagrati, Vyronas, Southern Suburbs, Attica
    3 47m² 1977
  • Rent
    Apartment
    570 €/month
    12,13€/m²
    Fokionos Negri, Kypseli, Athens, Attica
    3 47m² 1975
  • Sale
    Plot
    440.000 €
    261,90€/m²
    Chora, Folegandros, Cyclades
    1,680m²
  • Sale
    Apartment
    135.000 €
    1.607,14€/m²
    Kato Petralona, Petralona, Athens, Attica
    4 84m² 1969
  • Sale
    Plot
    180.000 €
    285,71€/m²
    Ano Melissia, Melissia, Northern Suburbs, Attica
    630m²
  • Sale
    Maisonette
    312.000 €
    3.900€/m²
    Alsos Veikou, Galatsi, Western Suburbs, Attica
    4 80m² 2
  • Sale
    Apartment
    165.000 €
    1.918,60€/m²
    Center, Ierapetra, N. Lasithiou, Crete
    4 86m² 1986 2nd
  • Sale
    House
    190.000 €
    2.923,08€/m²
    Livadi, Aigina, Saronic Islands
    2 65m² 1978 1
  • Rent
    Apartment
    700 €/month
    8,43€/m²
    Ano Kypseli - Evelpidon, Kypseli, Athens, Attica
    4 83m² 1975 1st