Property Market

1849 Properties
See all agency properties
Top listing
Rent
House
450 €/month
7,26€/m²
Aberia, Chania, N. Chanion, Crete
3 62m² 2000 1
  • Sale
    Plot
    350.000 €
    33,37€/m²
    Asproulianoi, Georgioupoli, N. Chanion, Crete
    10,487m² 0.04 S
  • Sale
    Plot
    54.000 €
    54,44€/m²
    Monastiraki, Keramoti, N. Kavalas, Macedonia
    992m²
  • Sale
    Studio
    125.000 €
    2.777,78€/m²
    Kipoupoli, Kavala, N. Kavalas, Macedonia
    1 45m² 2005 3rd
  • Sale
    Apartment
    600.000 €
    6.666,67€/m²
    Center, Heraklion, N. Irakleiou, Crete
    4 90m² 2024 5th
  • Sale
    Plot
    70.000 €
    98,59€/m²
    Kato Chorio, Ierapetra, N. Lasithiou, Crete
    710m² 1.40
  • Rent
    Apartment
    600 €/month
    10,91€/m²
    Nerokouros, El. Venizelos, N. Chanion, Crete
    2 55m² 1998 G
  • Sale
    300.000 €
    892,86€/m²
    Kalyves, Armenoi, N. Chanion, Crete
    336m²
  • Rent
    Studio
    600 €/month
    17,14€/m²
    Kato Petralona, Petralona, Athens, Attica
    1 35m² 1980 5th
  • Rent
    Apartment
    350 €/month
    11,67€/m²
    Center, Ierapetra, N. Lasithiou, Crete
    2 30m² 1998 2nd
  • Sale
    Building
    120.000 €
    1.200€/m²
    Pacheia Ammos, Ierapetra, N. Lasithiou, Crete
    100m² 1998 1