Εδώ θα βρείτε το νέο σας ακίνητο

Άλλοι χρήστες είδαν...

Κορυφαίες αγγελίες

  • Πώληση
    Μονοκατοικία
    90.000 €
    937,50€/τ.μ.
    Κάτω Μονοκαρυά, Ιστιαία, Εύβοια, Στερεά Ελλάδα
    4 96τ.μ. 1970 1
  • Ενοικίαση
    Γκαρσονιέρα / Στούντιο
    380 €/μήνα
    13,57€/τ.μ.
    Κέντρο, Ρέθυμνο, Ν. Ρεθύμνου, Κρήτη
    1 28τ.μ. 1998 2ος
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    130.000 €
    1.040€/τ.μ.
    Πλατεία Κολιάτσου, Πατήσια, Αθήνα, Αττική
    4 125τ.μ. 1970 2ος
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    210.000 €
    2.727,27€/τ.μ.
    Πλατεία Αμερικής, Λεωφ. Πατησίων-Λεωφ. Αχαρνών, Αθήνα, Αττική
    4 77τ.μ. 2017 2ος
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    90.000 €
    1.000€/τ.μ.
    Μαγούλα, Ερέτρια, Εύβοια, Στερεά Ελλάδα
    3 90τ.μ. 2011 ΙΣ
  • Ενοικίαση
    Διαμέρισμα
    1.300 €/μήνα
    10€/τ.μ.
    Χρυσάκη, Νέα Σμύρνη, Νότια Προάστια, Αττική
    5 130τ.μ. 2003 1ος
  • Πώληση
    Οικόπεδο
    260.000 €
    144,44€/τ.μ.
    Παραλία Πολιτικών, Μεσσαπία, Εύβοια, Στερεά Ελλάδα
    1,800τ.μ.
  • Πώληση
    Διαμέρισμα
    333.000 €
    3.505,26€/τ.μ.
    Κέντρο, Ρέθυμνο, Ν. Ρεθύμνου, Κρήτη
    4 95τ.μ. 2006 1ος
  • Πώληση
    Μονοκατοικία
    640.000 €
    2.723,40€/τ.μ.
    Άνω Πάτημα, Χαλάνδρι, Βόρεια Προάστια, Αττική
    7 235τ.μ. 2012 3
  • Ενοικίαση
    Κατάστημα
    7.000 €/μήνα
    17,95€/τ.μ.
    Κέντρο, Χαλάνδρι, Βόρεια Προάστια, Αττική
    5 390τ.μ. 1975 ΙΣ

Καταχώρηση Ακινήτου

Εγγραφείτε και κερδίστε 2 δωρεάν καταχωρήσεις αγγελιών στο Poleon.gr

Ανάθεση

Αναζητείτε έναν επαγγελματία να σας βοηθήσει με την πώληση ή την ενοικίαση του ακινήτου σας; Συμπληρώστε τη φόρμα ανάθεσης.

Ενδιαφέρομαι

Ζήτηση

Χρειάζεστε βοήθεια για να βρείτε το ιδανικό ακίνητο; Συμπληρώστε τη φόρμα ζήτησης και θα την προωθήσουμε σε επαγγελματίες της περιοχής.

Ενδιαφέρομαι

Εγγραφή Μεσίτη

Είστε επαγγελματίας μεσίτης και θέλετε να καταχωρήσετε τα ακίνητά σας στο Poleon.gr καθώς και να αποκτήσετε πρόσβαση στις αναλύσεις αγοράς ακινήτων;

Πλάνα συνδρομής

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Εγγραφείτε στο Newsletter μας και μείνετε ενημερωμένοι για τα τελευταία νέα.

Πατώντας "Εγγραφή" συμφωνείτε με τους όρους χρήσης και την πολιτική απορρήτου