Here you will find your new property

Other users viewed...

Top listings

  • Rent
    Apartment
    1.200 €/month
    12,37€/m²
    Kalamaki, Alimos, Southern Suburbs, Attica
    4 97m² 2008 2nd
  • Sale
    Plot
    75.000 €
    125€/m²
    Akti Nireos, Tamynes, Evia, Central Greece
    600m² 0.20 NE
  • Sale
    Building
    380.000 €
    1.484,38€/m²
    Akadimia Platonos, Kolonos - Kolokynthous, Athens, Attica
    256m² 1980 1
  • Rent
    Store
    830 €/month
    6,92€/m²
    Agios Eleftherios, Agios Eleftherios - Probona - Rizoupoli, Athens, Attica
    120m² 1985 G
  • Sale
    Agricultural land
    800.000 €
    30,78€/m²
    Ano Mera, Mykonos, Cyclades
    25,987m²
  • Sale
    Villa
    330.000 €
    2.640€/m²
    Kalyves, Armenoi, N. Chanion, Crete
    3 125m² 1998 2
  • Rent
    Apartment
    460 €/month
    9,20€/m²
    Center, Rethymno, N. Rethymnou, Crete
    1 50m² 1998 1st
  • Rent
    Studio
    500 €/month
    14,71€/m²
    Ag. Meletiou - Pl. Viktorias - Marni, Leof. Patision-Leof. Acharnon, Athens, Attica
    3 34m² 1970 1st
  • Sale
    Apartment
    590.000 €
    4.720€/m²
    Center, Argyroupoli, Southern Suburbs, Attica
    5 125m² 2025 2nd
  • Sale
    House
    175.000 €
    1.767,68€/m²
    Zemeno, Arachova, Viotia, Central Greece
    4 99m² 1988 1