Agent's Listings Property Market

0 results

Sale
Plot
100.000 €
25€/m²
Kalyves, Armenoi, N. Chanion, Crete
4,000m²
Sale
Plot
32.000 €
87,67€/m²
Meseleroi, Ierapetra, N. Lasithiou, Crete
365m² S
Rent
Maisonette
1.500 €/month
10€/m²
Palio, Kavala, N. Kavalas, Macedonia
3 150m² 2008 2
Sale
Plot
6.450.000 €
258€/m²
Diodia, Mandra, Rest of Attica, Attica
25,000m² 0.90 W
Sale
Apartment
300.000 €
2.608,70€/m²
Agia Eleousa, Kallithea, Southern Suburbs, Attica
6 115m² 1979 3rd
Rent
Apartment
800 €/month
10,26€/m²
Center, Nea Smyrni, Southern Suburbs, Attica
4 78m² 1972 4th
Sale
Apartment
110.000 €
2.444,44€/m²
Anagennisi, Aigaleo, Western Suburbs, Attica
3 45m² 1975 3rd
Rent
Industrial warehouse
430 €/month
4,30€/m²
Nea Kypseli, Kypseli, Athens, Attica
100m² 1998 1
Sale
Plot
150.000 €
27,68€/m²
Kalyves, Armenoi, N. Chanion, Crete
5,420m²
Sale
Apartment
150.000 €
2.000€/m²
Stathmos Larisis, Kolonos - Kolokynthous, Athens, Attica
4 75m² 1972 3rd
Sale
Plot
145.000 €
90,63€/m²
Gallos, Rethymno, N. Rethymnou, Crete
1,600m²
Sale
Plot
80.000 €
20€/m²
Center, Siteia, N. Lasithiou, Crete
4,000m²
Sale
House
320.000 €
5.614,04€/m²
Agia Fotia, Siteia, N. Lasithiou, Crete
3 57m² 1960 1
Sale
Business building
102.000 €
1.436,62€/m²
Center, Peristeri, Western Suburbs, Attica
5 71m² 1960 1
Sale
Agricultural land
65.000 €
5,78€/m²
Agia Fotia, Ierapetra, N. Lasithiou, Crete
11,250m²
Sale
Plot
2.500.000 €
310,95€/m²
Ammoudies, Aspropyrgos, Rest of Attica, Attica
8,040m² 0.90
Sale
Apartment
460.000 €
4.144,14€/m²
Lofos Sikelias, Kallithea, Southern Suburbs, Attica
5 111m² 7th
Sale
Apartment
175.000 €
3.500€/m²
Chrysaki, Nea Smyrni, Southern Suburbs, Attica
1 50m² 1979 3rd
Sale
Apartment
180.000 €
3.333,33€/m²
Ano Nea Smyrni, Nea Smyrni, Southern Suburbs, Attica
3 54m² 1977 4th
Sale
Plot
200.000 €
50€/m²
Doroufi, Kranidi, Argolida, Peloponnese
4,000m² E
Sale
Business building
290.000 €
2.761,90€/m²
Mastabas, Rethymno, N. Rethymnou, Crete
105m² 1998 1
Sale
Apartment
190.000 €
2.533,33€/m²
Center, Chania, N. Chanion, Crete
4 75m² 2004 3rd
Sale
Apartment
110.000 €
2.200€/m²
Center, Kallithea, Southern Suburbs, Attica
3 50m² 1971 3rd
Sale
Apartment
190.000 €
2.714,29€/m²
Center, Nea Smyrni, Southern Suburbs, Attica
4 70m² 1980 2nd
Sale
Apartment
180.000 €
2.168,67€/m²
Center, Kallithea, Southern Suburbs, Attica
4 83m² 1969 2nd
Sale
Apartment
275.000 €
2.619,05€/m²
Agia Varvara, Kavala, N. Kavalas, Macedonia
4 105m² 1st
Sale
Apartment
295.000 €
2.809,52€/m²
Agia Varvara, Kavala, N. Kavalas, Macedonia
4 105m² 2nd
Sale
Apartment
280.000 €
4.307,69€/m²
Agia Varvara, Kavala, N. Kavalas, Macedonia
2 65m² 1980 5th
Rent
Studio
550 €/month
11,70€/m²
Tzitzifies, Kallithea, Southern Suburbs, Attica
2 47m² 1975 3rd
Sale
Agricultural land
24.000 €
3,43€/m²
Center, Chrysoupoli, N. Kavalas, Macedonia
7,000m²
1 - 30 of 0