Rentals of residences in Tabouria
0
results
Last modified
Previous
Next
Apartment
600 €/month
8,22€/m²
Tabouria, Piraeus, Attica
3
73m²
1970
1st
Previous
Next
Apartment
550 €/month
6,79€/m²
Tabouria, Piraeus, Attica
4
81m²
1980
1st
Previous
Next
Apartment
1.150 €/month
14,02€/m²
Tabouria, Piraeus, Attica
4
82m²
2006
4th
1 - 3 of 0